Zasady

Wirtualny Biegowy Puchar Pomorza

  1. Dokonujesz rejestracji do Biegu - LINK: REJESTRACJA przeczytaj również: INSTRUKCJA REJESTRACJI
  2. Masz do pokonania wybrany dystans 5 km lub 10 km. Wskazany dystans można pokonać w dowolnym czasie w przewidzianmym na dany bieg.
  3. Swój bieg możesz rejestrować dowolnym urządzeniem rejestrującym czas i pokonaną trasę. Ważne, aby była możliwość przesłania zdjęcia/zrzutu ekranu pokazującego Twój bieg.
  4. Po ukończeniu prześlesz swój wynik wypełniając formularz znajdujący się na naszej stronie. Zgłoszenie wymaga wpisania uzyskanego czasu oraz dołączenia zdjęcia lub zrzutu ekranu pokazującego pokonaną trasę wraz z widocznym dystansem i czasem.
  5. Zgłoszenie swojego biegu możesz wysłać tylko raz. 
  6. Zgłoszenia niepełne nie będą brane pod uwagę.
  7. Liczy się wynik, który będzie udokumentowany na zdjęciu/zrzucie ekranu. Pamiętaj, jeżeli przebiegniesz np 5,2 km, w wynikach będzie widniał Twój czas z przebycia 5,2 km a nie 5 km. Dlatego zrób  wszystko, aby przebiec dokładnie 5 km lub 10 km. Przy czym musisz jednocześnie pamiętać, że 5 km lub 10 km to minimalny i obowiązkowy dystans. Zgłoszenia poniżej tego dystansu nie będą brane pod uwagę w wynikach.
  8. Sukcesywnie będziemy weryfikowali i aktualizowali wyniki oraz publikowali je na stronie.
  9. Pamiątkowy medal będziemy wysyłali w ciągu 3-5 tygodni od momentu ukończenie przez Ciebie czwartego biegu wchodzącego w cykl Biegowego Wirtualnego Pucharu Pomorza.

Partner strategiczny

Partner medialny

Partner strategiczny

Partner medialny

Organizator